Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Arete Audit

e-learning

JUŻ JEST moje pierwsze szkolenie e-learningowe: "Etyka dla audytora - podejście praktyczne", w gwiazdkowej cenie.
Dla kogo?
W pierwszej kolejności dla wszystkich, którym wciąż brakuje punktów CPE ale również dla biegłych rewidentów, kontrolerów i każdego zainteresowanego tematyką etyki.
Celem szkolenia w formie e-learningu jest przypomnienie zasad wynikających z kodeksu etyki oraz przedstawienie przykładowych sytuacji z życia audytora/kontrolera w których mogą pojawić się dylematy etyczne. Proponowane rozwiązania mogą być pomocne w zalezieniu  najlepszej możliwej ścieżki postępowania w trudnych sytuacjach w codziennej pracy.
Proponowane tutaj rozwiązania nie są jedynymi słusznymi ale mogą być pomocne. Na koniec dnia każdy musi podjąć decyzję sam i wziąć za nią odpowiedzialność.
Ponad 30 praktycznych przykładów, teoria bez definicji;-) - spis treści znajdziesz poniżej, na samym dole strony.
Jest to pierwsze szkolenie na mojej Platformie e-learningowej, będą kolejne!
Zapraszam do udziału - LINK DO SZKOLENIA
Jeśli szkolenie będzie finansowane przez Waszego pracodawcę i potrzebujecie fakturę proforma lub chcecie zakupić szkolenie dla większej liczby osób i dostać przyjemny rabat - piszcie do mnie.

Piszcie do mnie. Znajdziemy rozwiązanie! Formularz kontaktowy lub olga@olgapetelczyc.pl
Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi historiami, czy po prostu pytaniami, wątpliwościami związanymi z etyką dzięki czemu to szkolenie jest w całości oparte na przykładach z życia. Oczywiście zanonimizowanych i uogólnionych. Nie ma sensu próbować kojarzyć zdarzeń z osobami czy miejscami. Historie/tematy się powtarzały.
Szkolenie składa się z 6 części (zagadnień).Od strony technicznej każda z części ma ustawiony minimalny czas jaki uczestnik musi na nią poświecić abyś mogła/mógł przejść do kolejnej. W sumie jest to min 100 minut (cz.1. - 15 minut, cz.2 - 15minut, cz.3- 20minut, cz.4- 20minut, cz.5-15minut, cz.6- 15 minut). Każdy musi potwierdzić zakończenie każdej części i jej elementów składowych.
50 minut to 1 pkt CPE zgodnie z wytycznymi IIA Global, czyli minimum 100 minut uprawnia do otrzymania 2 CPE.

To mój pierwszy taki projekt i muszę przyznać, że od audytorki do aktorki długa droga;-)
Tutaj zobaczycie jeden z filmów, które są częścią szkolenia - wprowadzenie: Etyka dla audytora- praktyczne podejście - YouTube
Chcesz być na bieżąco polub mój profil na FB lub Linkedin
Etyka_dla_audytora_-_konspekt.pdf (116 kB)