Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Arete Audit

e-learning

NOWA! Platforma e-learningowa niebawem rusza, a wraz z nią szkolenie Etyka dla audytora w nowej odsłownie!
Dla podniesienia jakości nauki, a także dla wygody naszych kursantów postanowiliśmy zmienić lekko formułę naszego szkolenia i uczynić go bardziej przystępnym!
Szkolenie znajdziecie teraz pod adresem: aretelearnigplatform.pl (za niedługo go aktywujemy).
Komu dedykujemy szkolenie?
W pierwszej kolejności wszystkim, którym wciąż brakuje punktów CPE ale również biegłym rewidentom , kontrolerom i każdemu zainteresowanemu tematyką etyki.
Co jest celem szkolenia?
Podstawowym celem e-learningu jest przypomnienie zasad wynikających z kodeksu etyki oraz przedstawienie przykładowych sytuacji z życia audytora/kontrolera w których mogą pojawić się dylematy etyczne. Proponowane rozwiązania mogą być pomocne w zalezieniu  najlepszej możliwej ścieżki postępowania w trudnych sytuacjach w codziennej pracy.
Proponowane tutaj rozwiązania nie są jedynymi słusznymi ale mogą być pomocne. Na koniec dnia każdy musi podjąć decyzję sam i wziąć za nią odpowiedzialność.
Z czego składa się szkolenie?
Szkolenie zawiera ponad 30 praktycznych przykładów, teoria bez definicji :)
Szkolenie składa się z 6 części (zagadnień). W sumie jest to min 100. Każdy musi potwierdzić zakończenie poszczególnych części i jej elementów składowych. Na koniec każdej z części na uczestników czekają na was pytania otwarte do samodzielnej pracy.
Dokładny spis treści znajdziecie poniżej, na samym dole strony.
Jest to pierwsze szkolenie na mojej Platformie e-learningowej i obiecuję, że nie ostatnie :)!
Cena szkolenia
W podziękowaniu za waszą cierpliwość przygotowaliśmy za was promocję! Tylko przez najbliższy tydzień szkolenie Etyka dla audytora możecie nabyć w okazyjnej cenie za jedyne 249 pln brutto. Od 29.09 obowiązywać będzie cena regularna w wysokości 289 pln brutto.
Żeby zapisać się na szkolenie wystarczy wysłać do nas wiadomość z danymi do faktury, a my zajmiemy się resztą i skontaktujemy się z Tobą jak już szkolenie ruszy. Możecie skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy lub pisząc na adres office@olgapetelczyc.pl
Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi historiami, czy po prostu pytaniami, wątpliwościami związanymi z etyką dzięki czemu to szkolenie jest w całości oparte na przykładach z życia. Oczywiście zanonimizowanych i uogólnionych. Nie ma sensu próbować kojarzyć zdarzeń z osobami czy miejscami. Historie/tematy się powtarzały.

To moje kolejne podejście do platformy e-learningowej i musze przyznać, że wolę robić audyty;-)

Tutaj zobaczycie jeden z filmów, które są częścią szkolenia - wprowadzenie: Etyka dla audytora- praktyczne podejście - YouTube

Chcesz być na bieżąco polub mój profil na FB lub Linkedin
 
Spis_treści_09_2022.pdf (131 kB)