Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Arete Audit

e-learning

NOWA! Platforma e-learningowa już ruszyła, a wraz z nią szkolenie Etyka dla audytora w nowej odsłownie!
Dla podniesienia jakości nauki, a także dla wygody naszych kursantów postanowiliśmy zmienić lekko formułę naszego szkolenia i uczynić go bardziej przystępnym!
Szkolenie znajdziecie na platformie e-learningowej Arete Learning Platform www.aretelearningplatform.com
Komu dedykujemy szkolenie?
W pierwszej kolejności dla audytorów wewnętrznych, którym wciąż brakuje 2 punktów CPE dot. etyki, ale również biegłym rewidentom , kontrolerom i każdemu zainteresowanemu tematyką etyki.
Co jest celem szkolenia?
Podstawowym celem e-learningu jest przypomnienie zasad wynikających z kodeksu etyki oraz przedstawienie przykładowych sytuacji z życia audytora/kontrolera w których mogą pojawić się dylematy etyczne. Proponowane rozwiązania mogą być pomocne w zalezieniu  najlepszej możliwej ścieżki postępowania w trudnych sytuacjach w codziennej pracy.
Proponowane tutaj rozwiązania nie są jedynymi słusznymi ale mogą być pomocne. Na koniec dnia każdy musi podjąć decyzję sam i wziąć za nią odpowiedzialność.
Z czego składa się szkolenie?
Szkolenie składa się z 6 części (zagadnień).
Na poszczególne części skąłdają się: filmy wprowadzające, ponad 30 praktycznych przykładów w formie artykułów, czytanych przez dziennikarza radiowego Kubę Sito. Każda część kończy się pytaniami do samodzielnej pracy.
Teoria bez definicji :) Słuchając artykułów (które czaami brzmią jak powieść kryminalna) mozecie albo objerzjrzec sljady z najwazniejszymi informacjami albo śledzic tekst artykułu.
Szkolenie zajmie Ci około 100 minut . Każdy musi potwierdzić zakończenie poszczególnych części i jej elementów składowych. Na koniec każdej z części na uczestników czekają na was pytania otwarte do samodzielnej pracy.
Dokładny spis treści znajdziecie poniżej, na samym dole strony.
Jest to pierwsze szkolenie na mojej Platformie e-learningowej i obiecuję, że nie ostatnie :)!
Cena szkolenia 289 pln brutto.

Żeby zapisać się na szkolenie wystarczy, wejść na strone: www.aretelearningplatform.com lub wysłać do nas wiadomość z danymi do faktury, a my zajmiemy się resztą i skontaktujemy się z Tobą i powiemy co dalej. Możecie skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy lub pisząc na adres office@olgapetelczyc.pl
Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi historiami, czy po prostu pytaniami, wątpliwościami związanymi z etyką dzięki czemu to szkolenie jest w całości oparte na przykładach z życia. Oczywiście zanonimizowanych i uogólnionych. Nie ma sensu próbować kojarzyć zdarzeń z osobami czy miejscami. Historie/tematy się powtarzały.
To moje kolejne podejście do platformy e-learningowej i musze przyznać, że wolę robić audyty;-)
Tutaj zobaczycie jeden z filmów, które są częścią szkolenia - wprowadzenie: Etyka dla audytora- praktyczne podejście - YouTube
Chcesz być na bieżąco polub mój profil na FB lub Linkedin
 
Spis_treści_11_2022.pdf (131 kB)